Вибір крісел для персоналу

Вибір крісел для персоналу

[vc_section][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Крісла для персоналу” font_container=”tag:h2|text_align:center”][vc_column_text]Чи важливий вибір крісел для персоналу? Безперечно, до цього питання потрібно підходити максимально відповідально, адже від комфорту умов праці залежить ефективність роботи кожного члена компанії. Але зовнішній вигляд меблів теж має велике значення – гармонійний інтер’єр сприяє гарному настрою та творчому натхненню.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”15px”][vc_custom_heading text=”Як вибрати офісні крісла для персоналу” font_container=”tag:h3|text_align:center”][vc_column_text]Вибір крісла для персоналу залежить і від його зовнішнього вигляду і від функціональних особливостей. Правильно підібрана модель збереже здоров’я і гарне самопочуття, та стане основою позитивного настрою і високої працездатності робітників офісу.

Найкраще підходять крісла, які регулюються по висоті, та мають підлокітники, спинки та підголівники з системою регулювання. На сьогодні найбільшою популярністю користуються моделі крісел з ефектом гойдання та універсальними пластиковими роликами, які з легкістю рухаються по будь яких поверхнях.

Ще один важливий момент стосовно вибору офісного крісла для персоналу – глибина сидіння. Від краю стільця до згину коліна має бути відстань 1-2 см. Що стосується спинки, то рекомендовано обирати моделі, з функцією підтримки поясниці та хребта. Ортопедичні крісла зводять до мінімуму негативні наслідки «сидячої» роботи.

На які характеристики варто звернути увагу, купуючи комп’ютерне крісло в офіс:

  • Ролики – пластикові або прорезинені. Такі коліщата не тільки забезпечують легкий рух стільця, але й не пошкоджують підлогу;
  • Механізм регулювання висоти та/або нахилу спинки має бути простим та зручним. Працівник офісу повинен мати змогу регулювати крісло, не встаючи з нього.
  • Край сидіння має бути м’яким та округлим. Ця вимога важлива не тільки з точки зору комфорту, але й в плані безпеки здоров’я – тверда кромка може викликати перетискання кровоносних судин нижніх кінцівок.
  • Каркас міцний та витривалий. Спинка ергономічна.
  • Оббивка спинки та сидіння має бути стійкою до зносу та легко піддаватися чищенню. Найкращий варіант – натуральна шкіра або спеціальна меблева тканина. Не варто економити, обираючи моделі стільців з неякісною оббивкою – такий матеріал буде викликати перегрів або переохолодження, перешкоджаючи нормальну диханню шкіри.

Рухомі підлокітники мають міцно фіксуватися в заданому положенні.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”15px”][vc_custom_heading text=”Де вигідніше купити офісні стільці?” font_container=”tag:h2|text_align:center”][vc_column_text]Зручно, вигідно і швидко купувати меблі для офісу в інтернет-магазині. Які переваги віртуального шопінгу? По-перше, ціна товару значно нижче, ніж в звичайному магазині. По-друге, для вибору та замовлення потрібного товару не потрібно витрачати багато часу – все необхідне можна зробити під час обідньої перерви на роботі. При цьому участь у виборі нових меблів можуть приймати одразу всі працівники офісу.

Чому варто купити крісла для персоналу саме у нас:

  • Великий асортимент сучасних крісел різної цінової категорії. Більш доступні моделі з пластиковою хрестовиною та пластиковими роликами, розраховані на максимальну вагу 120 кг. Крісла з хромованою хрестовиною гарантовано витримують навантаження у 150 кг.
  • Використання механізму Freestyle забезпечує постійне гойдання з можливістю регулювання сили відхилення. При цьому спинка повторює рухи людини, безперервно підтримуючи хребет.
  • Матеріали оббивки – якісний шкірозамінник або сучасна офісна «дихаюча» тканина.
  • Механізм TILT дозволяє регулювати сидіння по висоті, та створює ефект гойдання.
  • Якщо серед запропонованих моделей ви не відшукали своє «ідеальне» крісло для персоналу. Можливе виготовлення меблів по індивідуальному проекту.

Вперед за покупками!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section]

About the author

Related Posts

Як вибрати офісні стільці для відвідувачів?

[vc_section][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Стільці для відвідувачів” font_container=”tag:h2|text_align:center”][vc_column_text]Офіс – це обличчя вашої компанії....

Стільці для кафе, бару, ресторану

[vc_section][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Стільці для кафе, бару, ресторану” font_container=”tag:h2|text_align:center”][vc_column_text]Відвідувачі кафе, барів, ресторанів...

А Ви вже вибрали крісло чи стілець для дому й офісу?!

Доброго дня, дорогі клієнти і просто відвідувачі нашого салон-магазину “Крісло”!...

Залишіть Ваш Відгук