Стільці для кафе, бару, ресторану

Стільці для кафе, бару, ресторану

[vc_section][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Стільці для кафе, бару, ресторану” font_container=”tag:h2|text_align:center”][vc_column_text]Відвідувачі кафе, барів, ресторанів йдуть до такого закладу не тільки задля задоволення від смачної їжі, але й для відпочинку. Саме тому в гарному місці їм має бути і смачно, і комфортно. Багато чого залежить від стільців, якщо людині буде зручно, вона на довше залишиться в місці відпочинку і зробить додаткове замовлення. Додатково в неї залишаться приємні враження від відвідування закладу, і вона захоче повернутися сюди неодноразово.

А ще за допомогою барних стільців можна зробити інтер’єр кафе чи ресторану цікавим та незабутнім.

Основи вибору зручного барного стільця

Сьогодні вибір меблів для місць загального відвідування дуже великий. Тож кожен має можливість підібрати стільці для кухні на будь-який смак та створити ексклюзивний інтер’єр закладу. Та саме через великий вибір часто виникають складнощі – в різноманітті меблів легко розгубитися та зробити правильний вибір. На які характеристики варто звернути увагу, обираючи крісла чи стільці для бару та ресторану:

  • Стійкість. Це може бути одна нога з широкою основою або широко розставлені ніжки. Стілець має міцно стояти на підлозі навіть під час активного руху сидячої на ньому людини – саме ця умова являється запорукою безпеки кожного відвідувача.
  • Якщо обрана модель стільця має спинку, то ця деталь обов’язково має бути жорсткою, і не прогинатися при максимальному навантаженні.
  • Якщо відвідування вашого закладу передбачає достатньо довге в ньому перебування, відайте перевагу стільцям кухонним з м’якою оббивкою – це допоможе клієнту розслабитися і в повній мірі насолодитися їжею та напоями;
  • Форма та розміри сидіння мають бути зручними для людей різної комплекції. При цьому добре, коли відвідувач матиме можливість змінювати позу, не покидаючи «зони комфорту».
  • Якщо ви обираєте саме барні стільці, то пам’ятайте, що максимальна висота не має перевищувати 80 см, але він і не має бути нижчим 65 см. При цьому опора для ніг – обов’язків елемент. Якщо спинка відсутня, краще обрати модель з  сидінням середньо м’якості. Занадто м’яке або жорстке сидіння збільшить навантаження на спину та призведе до швидкої втоми.
  • Що стосується матеріалів, то ідеальним варіантом є поєднання металу та якісного шкірозамінника. Металева хрестовина стане гарантією довговічності меблів, а оббивка з шкірозамінника дозволить підтримувати гігієну стільців.
  • Вартість. Пам’ятайте, що економлячи на якості, вам доведеться знову переплачувати за купівлю нових меблів.

Ці корисні поради по вибору  стільців для кафе, барів, ресторанів допоможуть купити дійсно якісну і практичну річ у свій заклад.

Купити якісні барні стільці в Чернівцях

Купуючи барні стільці від виробника, ви маєте можливість економити без шкоди для якості. В нашому інтернет-магазині можна купити стільці для кафе, барів, ресторанів в різних виконаннях та різних цінових категорій. Кожна модель приноситиме комфорт і зручність клієнтам закладу, і радуватиме погляд своїм оригінальним і вишуканим дизайном.

Наша компанія реалізує крісла недорого. Виконується доставка товарів в усі регіони України.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section]

About the author

Related Posts

Як правильно зібрати офісне крісло від компанії Krislo (Відео)

Збірка офісного крісла Офісні крісла доставляються у фірмовому ящику у...

Як вибрати офісні стільці для відвідувачів?

[vc_section][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Стільці для відвідувачів” font_container=”tag:h2|text_align:center”][vc_column_text]Офіс – це обличчя вашої компанії....

Купити дитяче крісло з доставкою по Україні

Крісла для дітей Все, що оточує дитину, має бути безпечним...

Залишіть Ваш Відгук