Про нас

Салон-магазин КРІСЛО

Наш магазин крісел та стільців являється ексклюзивним представником фірми ТОВ «Ланцер», головним акціонером якого є приватний підприємець БІЛИК Сергій Юрійович. 

Фірма має більше 10-ти років досвіду роботи, що дало нам можливість вивчити і оптимізувати все необхідне для успішної діяльності у сфері як гуртової, так і роздрібної торгівлі. Також компанія (фірма) має розширену складську програму, у нас своє виробництво, перевірені постачальники.
Наша компанія займається продажем та виробництвом крісел та стільців для дому, офісу, бару, ресторану. Ми орієнтовані на серійну та індивідуальну роботу, і одним з основних напрямів діяльності нашої компанії є також і виготовлення крісел та стільців на замовлення, що гарантує бездоганну надійність, міцність та комфорт впродовж багатьох років. Ми виготовимо крісла та стільці відповідно до вимог замовника, у найкоротші терміни за розумною ціною. У нашому магазині Ви завжди зможете знайти готові крісла та стільці високої якості, а також і комплектуючі до них.

 

Ми виготовляємо та продаємо:

крісла для керівників,
крісла та стільці для персоналу різного рівня,
стільці для конференцій,
комп’ютерні крісла,
стільці для барів та кафе, які не тільки сприяють створенню особливої атмосфери, але й покращенню рівня комфорту закладу, а отже і його відвідуваності. Крім того, для барів та кафе передбачені різноманітні моделі столів.